ثبت‌نام بخش آموزش از راه دور

از طریق این صفحه می‌توانید در وب‌سایت مؤسسه‌ی ملل بخش آموزش از راه دور ثبت‌نام کنید و از امکانات متنوع مجموعه استفاده کنید.

در این صفحه امکان ثبت‌نام برای افرادی که قصد استفاده از سیستم آموزش از راه دور و آموزش‌های آنلاین ملل را دارند، فراهم شده است. خواهشمندیم جهت ثبت‌نام فقط از بخش مربوط به خود، اقدام به نام‌نویسی کنید. همچنین در نظر داشته باشید پر کردن کلیه‌ی مواردی که با ستاره مشخص شده، الزامی می‌باشد. در صورت انجام ثبت‌نام از بخش نامناسب، تأیید حساب کاربری شما با اختلال مواجه خواهد شده و نیازمند پیگیری بیشتر خواهد بود. ضمناً کنار هر کدام از جعبه‌های ورود اطلاعات که نیاز به توضیحات اضافی داشته باشد، کلیدی به شکل «علامت سوال» قرار داده شده که با انتخاب آن، می‌توانید از نوع اطلاعات درخواست شده مطلع شوید و اطلاعات خود را دقیقا با همان فرمت درخواست شده وارد کنید. در صورت وارد کردن اطلاعات با فرمت‌های غیر مجاز، درخواست ثبت‌نام شما پس از زدن کلید ثبت‌نام رد شده و پس از Refresh شدن صفحه، خطایی به شما نمایش داده خواهد شد.

شماره موبایل خود را با فرمت روبرو وارد کنید: 989131234567+
کشور محل سکونت خود را انتخاب کنید.
رمز عبور بایستی بین 6 تا 60 کاراکتر باشد.
لطفا در این قسمت توضیحاتی در مورد دلیل ثبت‌نام خود و سرویسی که تمایل دارید از مجموعه‌ی آموزشی ملل دریافت کنید یادداشت کنید تا کارشناسان با مطالعه‌ی موارد اعلام شده از طرف شما،‌ بتوانند شما را به دپارتمان هدف ارجاع داده و پاسخ‌دهی مناسب‌تری داشته باشند. توجه داشته باشید حداکثر طول متن قابل برای این بخش 300 کاراکتر می‌باشد.