آموزش زبان فارسی

زبان فارسی از زبان‌های خانوادۀ‌ هندو ایرانی است که به‌طور رسمی در ایران،‌ تاجیکستان و افغانستان صحبت می‌شود. فارسی بیش از ۱۰۰ میلیون گویشور در سراسر دنیا دارد و در بسیاری از مراکز آموزشی جهان تدریس می‌شود.

امروزه به دلایل گوناگون همچون تأثیر غیرقابل انکار دهکدۀ‌ جهانی،‌ افزایش تعداد ایرانیان در کشورهای مختلف، جایگاه و روابط علمی، اقتصادی، سیاسی و غیره، میزان آشنایی افراد با زبان فارسی افزایش یافته ‌است. همین عوامل از یک‌سو موجب افزایش داوطلبان یادگیری زبان فارسی در بین بزرگسالان شده‌است و از سوی دیگر تأکید مهاجران ایرانی به آموزش زبان مادری به فرزندانشان بر تعداد داوطلبان حوزۀ کودکان افزوده‌اند.

نقشه قدیم ایران

موسسه بین‌المللی آموزشی ملل با علم به اهمیت آموزش زبان فارسی بر آن شد تا انواع دوره‌های آموزشی زبان فارسی برای کودکان و بزرگسالان به‌صورت آنلاین را به علاقه‌مندان ارائه دهد. این دوره‌ها از سطح A1 تا C2 طراحی شده‌اند و برای داوطلبان با هر ملیت در هرکجا و در هر زمان قابل دسترسی است.

برای رده‌های سنی

آموزش به بزرگسالان

امروزه یادگیری زبان فارسی در بین افراد با ملیت‌های گوناگون در سراسر جهان افزایش یافته است. دلایل گوناگون موجب شگل‌گیری انگیزه‌های مختلف در این افراد می‌شود اما دسترسی به منابع آموزشی مفید و دوره‌ها و مدرسان باتجربه آسان نیست.

مجموعۀ آموزشی ملل با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های آموزشی و مدرسان کارآزمودۀ‌ خود اقدام به برگزاری دوره‌های آنلاین آموزش زبان فارسی برای بزرگسالان کرده‌ است. علاقه‌مندان پس از شرکت در آزمون تعیین‌سطح می‌توانند در دوره‌های گوناگون ثبت نام کنند و مدرک بین المللی دریافت کنند.

persian-alphabet-learning

دوره آموزش الفبای فارسی به بزرگسالان

  • درصد پیشرفت ۱۳% ۱۳%

آموزش به کودکان

فرآیند یادگیری در کودکان با سرعت بیشتری اتفاق می‌افتد با این‌حال آموزش زبان به کودکان همواره با چالش‌های گوناگونی همراه بوده است. معمولا انگیزه و علاقۀ‌ کودکان برای یادگیری کم‌تر است و به همین دلیل طراحی مطالب آموزشی اصولی و جذاب و مدرسان باتجربه و متخصص از ارکان اصلی آموزش به کودکان است.

مجموعۀ آموزشی بین‌المللی ملل با بهره‌‌مندی از طراحی دوره‌های تخصصی کودکان، انواع پکیج‌های آموزشی جذاب و مدرسان کارآزموده درنظر دارد زبان فارسی را به کودکان ۷ تا ۱۲ سال مقیم خارج از کشور آموزش دهد. ما در مجموعۀ‌ ملل دوره‌هایی تحت عنوان «پچ‌پچ» از سطح نوآموز (A1) تا پیشرفته (C2) برای این گروه کودکان طراحی کرده‌ایم. این دوره‌ها مناسب کودکانی است که آشنایی حداقلی با زبان فارسی دارند و با شرکت در دوره‌های پچ‌پچ، انواع مهارت‌های زبان فارسی را فرامی‌گیرند.

pech pech

دوره آموزش الفبای فارسی به کودکان