آکادمی گیمرها – آموزش ساخت بازی و برنامه‌نویسی بازی

مجموعه بین‌المللی آموزشی ملل در گامی بزرگ اقدام به ایجاد محیطی امن و تخصصی تحت عنوان آکادمی گیمینگ ملل نموده است. در این محیط هدف ما تشکیل جامعه ای از علاقمندان به گیم با حضور برجسته ترین اساتید متشکل از گیمرهای ایرانی و غیرایرانی می باشد. تصمیم داریم در تمام رده های سنی فرصتی را به وجود بیاوریم تا در فضایی صمیمی بهترین نتیجه حاصل شود.
در کنار تمامی موارد مربوط به بازی سازی مجموعه ملل قصد دارد تا در گام دوم فعالیت های خود اقدام به راه اندازی جامعه‌ای از گیمرهای فعال در سطح بین المللی نماید که در ادامه به اطلاع خواهد رسید. برای اطلاع از بروز ترین اخبار ما از طریق عضویت و ثبت نام در خبرنامه به جمع ما بپیوندید.

game coding

مبانی برنامه نویسی بر پایه گیم

در این بخش سعی ما بر این است تا با برگزاری کلاس های حضوری و آنلاین بهترین آموزش را به افراد علاقمند به گیم انتقال دهیم. آشنایی با زبان های برنامه نویسی و کلیات کار با محیط ها هدف این دوره آموزشی می باشد.

گرافیک بازی طراحی دستی و نرم افزاری دو بعدی

در این بخش هنرجویان با ساختارهای جدید طراحی گرافیک دستی از ابتدا آشنا شده و مراحل ابتدایی تبدیل شدن به یک طراح گیم را طی می کنند. همچنین کار با نرم افزارهای مرتبط را فرا گرفته و در مسیر حرفه ای شدن گام بر می دارند.

2d gaming
2d game coding

نرم افزاری دو بعدی

در این بخش هنرجویان بار مهارت های کار در محیط های نرم افزاری سه بعدی آشنا شده و توانایی خلق مدل های سه بعدی و کاراکترها را فرا می گیرند.

فضا سازی محیط های بازی

در این بخش هنرجویان با ساختارهای کلاسیک و مدرن معماری بازی آشنا شده و نرم افزارهای مرتبط کار می کنند تا به تسلط کامل دست پیدا کنند.

gaming
writing game scenario

داستان نویسی

داستان نویسی و طراحی سناریو از حوزه های بسیار جذاب در زمینه گیم بوده و شامل دوره های پرورش خلاقیت نیز می باشد.

صدا گذاری و موزیک بازی و افکت گذاری

در این دوره ها هنرجویان با سیستم های صوتی و نرم افزارهای مرتبط با این حوزه آشنا و مشغول به کار می شوند تا بتوانند برای بازی ها از جلوه های ویژه صوتی و همچنین آهنگسازی استفاده کنند.

game voice recording
android & ios & windows

بازی سازی تحت پلتفرم های سه گانه ویندوز، اندروید و آیفون

با توجه به اینکه حوزه های مختلف گیم در پلتفرم های تحت این سه سیستم عامل از اهمیت بالایی برخوردار می باشند در این دوره ها هنرجویان بطور تخصصی در زمینه مورد علاقه خود وارد شده و تولید گیم در ساختار مورد نظر خود را پیگیری می کنند.

تیم ورکینگ

پس از پایان آموزش ها هر دسته از هنرجویان که در رشته تخصصی خود به سطح قابل توجه دسترسی پیدا کرده‌اند در مجموعه با کنار هم قرار گرفتن آموزش می بینند که چگونه در محیطی گروهی اقدام به تولید بازی نمایند.

teamworkgame-coding
android & ios & windows

کلاس های آموزش زبان تخصصی گیم

با توجه به نیاز گیمر ها نسبت به آشنایی با اصطلاحات و کلمات تخصصی گیم ها در ژانر های مختلف جهت بازی کردن بصورت حرفه ای و در سطوح بین المللی ، لازم دانستیم که دوره ای جهت آشنا شدن هرچه بیشتر گیمر ها با این اصطلاحات ارائه دهیم.